Witamy

Wstęp ››
Parent Previous Next


Witamy w RENDERLights  

O co tu chodzi?

RENDERLights jest wysoce zaawansowanym oprogramowaniem do wirtualnej rzeczywistości; daje łatwość użytkowania osobom, które nigdy nie doświadczyły wizualizacji 3D.


RENDERLights obsługuje większość popularnych formatów plików stosowanych w dziedzinie przemysłu 3D. Może obsługiwać do 50 formatów plików 3D. Modele 3D z Google Warehouse można łatwo importować do RENDERLights.


Profesjonalnej jakości prezentację można skonfigurować w ciągu zaledwie kilku minut.

Żaden projekt nie jest zbyt masywny dla RENDERLights. To może być miasto, willowa dzielnica, wieżowiec lub cokolwiek co jest przedmiotem Twoich planów; Renderlights jest narzędziem, które pomoże Ci to zwizualizować.


Wysoko rozwinięte algorytmy obliczeniowe gwarantują wysoką wydajność, nawet przy użyciu systemów nisko budżetowych. Nasz zaawansowany system renderujący w czasie rzeczywistym, daje realistyczny efekt w obu - zewnętrznych i wewnętrznych środowiskach. Wystarczy umieścić w dowolnym miejscu potrzebne światła i jesteś gotowy, aby zaimponować swoim klientom. RENDERLights idzie krok dalej z oświetleniem czasu rzeczywistego, zapewniając wsparcie w czasie rzeczywistym odbić do wygenerowania bardziej realistycznego wyglądu.


RENDERLights zapewnia funkcjonalność, aby uzyskać wyrenderowane obrazy i / lub animację z jednej sceny. Wysokiej jakości otoczenia mogą być tworzone w czasie rzeczywistym w mgnieniu oka.

Znajomość działania słońca jest niezbędna podczas przeglądu planów konstrukcyjnych, badania nasłonecznienia można wykonać w prosty i szybki sposób w RENDERLights.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt przez www.arch3designer.pl