WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA

13.06.2020 Łódzki Rajd Renegade

 

Przeżyliśmy! A co przeżyliśmy to zabraliśmy we wspomnieniach do domu. Łatwo nie było, ale wiadomo, przecież to tylko lajt ;) Tak więc, w ruch poszły taśmy i liny kinetyczne, windy i trapy. Dzielność Renegade w terenie? Obejrzyjcie sami na klubowym nagraniu w naszej galerii. Pogoda wyciągnięta żywcem z sahary wcale nie ułatwiała przeprawy przez piaski żwirowni. Na szczęście później zaczęły się dziewicze krajobrazy z bujną, ponad metrową trawą oraz przeprawa przez rzekę dla ochłody. Nie obyło się bez przeprawy przez trapy i wklejki w błoto. Na szczęście wszyscy dojechaliśmy cało i z apetytem wpałaszowaliśmy kiełbaski przy ognisku.

 

Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na kolejny wypad, który mam nadzieję, odbędzie się niebawem!

 

 

 

28.05.2020 update! - Pierwszy rajd klubowy - UWAGA! Zmiana terminu - 13 czerwiec! :)

 

Powoli wracamy do normalności w tej całej nienormalnej rzeczywistości. W związku z czym, organizujemy pierwszy lajtowy rajd w terenie. Termin: 13 czerwca - sobota (zmiana terminu na życzenie klubowiczów). Zgrupowanie w okolicach Łodzi o 10:00. Dokładne miejsce jeszcze podamy później, śledźcie ten wpis lub grupę na facebook`u. Wstępnie zaczniemy dzień rajdem w terenie. Zakończymy w ciekawym miejscu, gdzie będzie można przetestować swoją maszynę. Przewidziane ognisko, więc niech każdy sobie coś ze sobą zabierze do wszamania. Obowiązkowe zapisy. Zorganizujemy wypad przy minimum 4 załogach. Mogą się zdarzyć wąskie przejazdy i zrobić się ciasno. Żeby nie było paniki, że gałązki trą po lakierze :)

 

Wyjazd jest organizowany non-profit. Każdy bierze za siebie odpowiedzialność. Celem jest miłe spędzenie czasu, sprawdzenie możliwości swoich maszyn i poznanie nowych ludzi, zapaleńców kochających swoje Renegade`y :) Co warto mieć ze sobą? CB-Radio do komunikacji z grupą (ale nie jest to konieczność), koło zapasowe lub jego ekwiwalent (np.: spray) no i oczywiście dobry humor :)

 

 

 

19.03.2020 - Wystartowaliśmy z nową stroną klubu! :)

 

Stało się! Początki są trudne ale mamy nadzieję, że klub się szybko zapełni i będziemy organizować wspólne zloty. Niestety, póki co, ze względu na sytuację w Polsce i na świecie (koronawirus), musimy przeczekać te niespokojne czasy. Ale jak tylko niebezpieczeństwo minie ruszymy w teren! Zapełniajcie listę klubową. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy też do zapisywania się do grupy na facebook`u. Jeśli macie jakieś sugestie co do strony, pomysły, to dawajcie znać. Trzymajcie się zdrowo i miejmy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

 

 

 

23.11.2019 - Rajd Bochnia, Kraków

 

Weekendowy, sobotni wypad w teren na pożegnanie jesieni. Na rajd przybyło 6 maszyn z różnych części Polski. Pasjonatów jazdy terenowej przywitaliśmy nawet z Gdańska. Stawili się na miejscu, pokonując dystans ponad 600 km! Dzięki uprzejmości naszych kolegów z okolic Krakowa, którzy przygotowali plan trasy i byli naszymi pilotami, doświadczyliśmy wspaniałych wrażeń i mogliśmy zwiedzić magiczne miejsca z dala od cywilizacji. Nie obyło się od przygód, kiedy to w ruch weszły wyciągarki. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i z bananami na twarzach wróciliśmy do domów. Fotorelacja oraz zdjęcia można obejrzeć w galerii. Czekamy na kolejny rajd!

WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA
WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA
WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA
WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA