WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA

21.10.2020 Jesienne manewry Jeep Renegade 4x4 - 14/15 listopad 2020, Kraków

 

Oto nasz klubowy kolega Tom, szykuje kolejny lajtowy wypad. Tym razem zapraszamy do Krakowa wszystkich posiadaczy Renegade w wersji 4x4 na dwudniowe spotkanie w stylu off-road-wyzwania! Oczywiście warto mieć lepsze opony (min. AT) oraz lift. Nie zapomnijmy o uśmiechniętym pilocie na miejscu pasażera :) Ilość miejsc ograniczona do max 10 załóg, zapisy do 1-go listopada. Więcej informacji na naszej grupie fb w specjalnie przygotowanym wydarzeniu. Zapraszamy!

 

 

 

31.08.2020 Lajtowy Sosnowiec

 

Pojeździlim na łonie natury. Pogoda jak na zamówienie, piękne widoki, wysokie trawy. Na trasie natrafiliśmy na mały sabotaż ale udało nam się zmienić trasę i dojechać na miejsce żwirowni, gdzie trochę pobawiliśmy się w piasku (każdy miał swoje wiaderko i szpadelek). Dzięki Łukasz za fajny rajd! Było nas całkiem sporo, szkoda, że cześć musiała nas wcześniej opuścić i nie została na ognisku. Udało się coś sklecić z kilku zdjęć i filmów, więc zapraszamy do galerii! Renegade Power!!

 

 

 

30.07.2020 Turystyk Jeep Renegade 2020 -> 8 sierpnia, Sosnowiec

 

Nasz kolega klubowy Łukasz organizuje 8 sierpnia (sobota) lajtowy rajd turystyczny na Śląsku. 10:30 okolice Sosnowca, dokładna lokalizacja zbiórki będzie podana na grupie fb. Szykujcie się na piękne, górskie widoki, ciekawe szlaki offroadowe. Zapraszamy też i tych niedoświadczonych z całymi rodzinami. Jedyne ryzyko to że jakaś gałązka poleci po aucie bo podobno porosły jakieś krzaki :) jak to w terenie bywa. Jest to możliwość wyjechania z miasta i wypróbowania napędów 4x4 w sposób bezpieczny. Jak zwykle jest to rajd non profit. Zapraszamy!

 

 

 

13.06.2020 Łódzki Rajd Renegade

 

Przeżyliśmy! A co przeżyliśmy to zabraliśmy we wspomnieniach do domu. Łatwo nie było, ale wiadomo, przecież to tylko lajt ;) Tak więc, w ruch poszły taśmy i liny kinetyczne, windy i trapy. Dzielność Renegade w terenie? Obejrzyjcie sami na klubowym nagraniu w naszej galerii. Pogoda wyciągnięta żywcem z sahary wcale nie ułatwiała przeprawy przez piaski żwirowni. Na szczęście później zaczęły się dziewicze krajobrazy z bujną, ponad metrową trawą oraz przeprawa przez rzekę dla ochłody. Nie obyło się bez przeprawy przez trapy i wklejki w błoto. Na szczęście wszyscy dojechaliśmy cało i z apetytem wpałaszowaliśmy kiełbaski przy ognisku.

 

Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na kolejny wypad, który mam nadzieję, odbędzie się niebawem!

 

 

 

28.05.2020 update! - Pierwszy rajd klubowy - UWAGA! Zmiana terminu - 13 czerwiec! :)

 

Powoli wracamy do normalności w tej całej nienormalnej rzeczywistości. W związku z czym, organizujemy pierwszy lajtowy rajd w terenie. Termin: 13 czerwca - sobota (zmiana terminu na życzenie klubowiczów). Zgrupowanie w okolicach Łodzi o 10:00. Dokładne miejsce jeszcze podamy później, śledźcie ten wpis lub grupę na facebook`u. Wstępnie zaczniemy dzień rajdem w terenie. Zakończymy w ciekawym miejscu, gdzie będzie można przetestować swoją maszynę. Przewidziane ognisko, więc niech każdy sobie coś ze sobą zabierze do wszamania. Obowiązkowe zapisy. Zorganizujemy wypad przy minimum 4 załogach. Mogą się zdarzyć wąskie przejazdy i zrobić się ciasno. Żeby nie było paniki, że gałązki trą po lakierze :)

 

Wyjazd jest organizowany non-profit. Każdy bierze za siebie odpowiedzialność. Celem jest miłe spędzenie czasu, sprawdzenie możliwości swoich maszyn i poznanie nowych ludzi, zapaleńców kochających swoje Renegade`y :) Co warto mieć ze sobą? CB-Radio do komunikacji z grupą (ale nie jest to konieczność), koło zapasowe lub jego ekwiwalent (np.: spray) no i oczywiście dobry humor :)

 

 

 

19.03.2020 - Wystartowaliśmy z nową stroną klubu! :)

 

Stało się! Początki są trudne ale mamy nadzieję, że klub się szybko zapełni i będziemy organizować wspólne zloty. Niestety, póki co, ze względu na sytuację w Polsce i na świecie (koronawirus), musimy przeczekać te niespokojne czasy. Ale jak tylko niebezpieczeństwo minie ruszymy w teren! Zapełniajcie listę klubową. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy też do zapisywania się do grupy na facebook`u. Jeśli macie jakieś sugestie co do strony, pomysły, to dawajcie znać. Trzymajcie się zdrowo i miejmy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

 

 

 

23.11.2019 - Rajd Bochnia, Kraków

 

Weekendowy, sobotni wypad w teren na pożegnanie jesieni. Na rajd przybyło 6 maszyn z różnych części Polski. Pasjonatów jazdy terenowej przywitaliśmy nawet z Gdańska. Stawili się na miejscu, pokonując dystans ponad 600 km! Dzięki uprzejmości naszych kolegów z okolic Krakowa, którzy przygotowali plan trasy i byli naszymi pilotami, doświadczyliśmy wspaniałych wrażeń i mogliśmy zwiedzić magiczne miejsca z dala od cywilizacji. Nie obyło się od przygód, kiedy to w ruch weszły wyciągarki. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i z bananami na twarzach wróciliśmy do domów. Fotorelacja oraz zdjęcia można obejrzeć w galerii. Czekamy na kolejny rajd!

WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA
WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA
WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA
WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA