Witamy!

 

arch3Designer architektura i design w pełnych trzech wymiarach. Na rynku działamy od 2012 roku. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie zdobyte w biurach architektonicznych za granicą i w Polsce. Kierujemy się otwartym podejściem do klienta i jego potrzeb.
Od samego początku naszej przygody z architekturą jesteśmy nastawieni na tworzenie wirtualnego modelu i wirtualnej przestrzeni, dzięki której mamy możliwość realizować najbardziej śmiałe pomysły. Technologia BIM (Budowanie Informacji na Modelu), w jakiej tworzymy nasze projekty, pozwala nam wykonywać pracę bezbłędnie i terminowo.

 

Działamy w zakresie od projektów domów jednorodzinnych po obiekty użyteczności publicznej (urzędy, teatry, hotele etc), obiekty służby zdrowia jak również nie pogardzimy architekturą wnętrz. Pracujemy od projektów koncepcyjnych i konkursów, po projekty budowlane i wykonawcze.
W procesie tworzenia kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami inwestora wykorzystując doświadczenie i wiedzę.  Efektem każdego zlecenia, opartego na ścisłej współpracy z klientem, jest projekt satysfakcjonujący obydwie strony.

 

Zapraszamy do współpracy!