Edycja sceny

Previous NextEdycja sceny


RENDERLights to natychmiastowe rozwiązanie "prosto z pudełka" zakładając, że stworzyliśmy dobry, elegancki i czysty model. W innym przypadku RENDERLights pokaże Ci błędy i podwójne tzw. twarzyczki, które są typowymi błędami podczas wirtualnego modelowania. Widząc swoje błędy w czasie rzeczywistym, będzie Ci je łatwiej poprawić.


Zaimportuj swój model i wejdź do środka, nawiguj, badaj, zapoznaj się ze swoim projektem. Po zapoznaniu się z modelem 3D w odczuciu i skali, możesz zacząć go doszlifowywać i urozmaicać. W tym momencie zaczyna się prawdziwa zabawa!


W RENDERLights można zmienić środowisko, panoramiczne mapy nieba, pozycję słońca, oświetlenie i dodać efekt wody. Możesz łatwo zapełnić scenę własnymi modelami 3D.


Można również dostosować swoje materiały, dając realistyczny wygląd swoim obiektom, tworzyć złożone shadery, takie jak skóra, drewno, beton i wszelkiego rodzaju metale i tworzywa sztuczne.


Dodaj nieskończoną ilość źródeł światła od promieni słonecznych do oświetlenia kierunkowego i dookólnego Omni. Twórz światła projekcyjne do wyświetlania wszelkiego rodzaju materiałów na powierzchniach od logotypów do filmów, bez ograniczeń dla Twojej wyobraźni.


RENDERLights może obsługiwać bardzo skomplikowane operacje, ale należy pamiętać o możliwościach swojego sprzętu. RENDERLights wykorzystuje technologię znaną w grach komputerowych i podobnie jak inne narzędzia na rynku przetwarza grafikę w oparciu o GPU (Graphical Processing Unit, lepiej znany jako procesor karty graficznej). Podsumowując, im lepszy masz sprzęt tym skuteczniejszy jest RENDERLights.


Większość systemów komputerowych w czasach dzisiejszych jest zdolnych do złożonych symulacji, więc mamy nadzieję, że osiągniesz dobre wyniki z RENDERLights.