19.12.2018 Pierwsze wydanie "ArchiCAD w Polsce"!

 

Miłą niespodzianką, jak co roku, jest paczuszka świąteczna od WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. Tym razem oprócz pięknego wydania monografii twórczości znanego i cenionego architekta Jerzego Kuźmienko, w nasze ręce trafiło pierwsze wydanie pisma poświęconego ArchiCADowi. Miło mi obwieścić, iż również drobna cegiełka trafiła ode mnie w postaci zdjęć z drona kompleksu EC-1. To chyba mój ulubiony kawałek miasta Łodzi i cieszę się, że dzięki niemu nasze miasto zyskuje na promocji nie tylko w Polsce :)

01.12.2018 Fotospacer - Park Zródliska

 

Pierwszy raz wybrałem się na tzw. Fotospacer z Zieloną Łodzią. Organizatorką była Kasia Ulańska (dzięki Kasiu za zaproszenie), a tematyką była fotografia po zmroku. W Parku Źródliska, razem z grupą amatorów fotografii, rzeźbiliśmy światłem, czego dość ciekawy rezultat zamieszczam poniżej. Kolejne spotkania pewnie już w przyszłym roku :) Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i do siego roku!

28.11.2018 "Potega Lodzi" albumy rozdane!

 

Po 3 latach wyszedł kolejny album poświęcony tematyce Łodzi. Coroczny konkurs gromadzi rzeszę fotografów amatorów i profesjonalistów, których zdjęcia trafiają na wystawę a później do albumu wydawanego przez prezydenta miasta Łodzi. To doskonała promocja miasta jak i satysfakcja, że można być tego częścią. Pierwszy raz stanąłem w szranki i w tym roku wybrano dwa moje zdjęcia! Niby nic a jednak cieszy fakt, że własne prace trafiają do pięknego wydania z twardą obwolutą. Może wezmę udział w przyszłym roku ;)

16.11.2018 Fantastyczna podróz - czyli 4500 mil  po U.S.A.

 

Przygotowałem ciekawą galerię z mojej szalonej podróży po zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Podróż przez bezkresne pustynie na Mustangu, rączym rumaku, przez ponad 7 200 kilometrów. Wyprawa z Denver w Kolorado przez parki narodowe, wielkie miasta, szerokie autostrady długie po horyzont... Ameryka naprawdę jest wielka! >_<

Galeria

18.05.2018 Konkurs "Potega Lodzi" wernisaz!

 

Z pośród setek prac na wystawę zakwalifikowały się dwa moje zdjęcia. Nigdy nie brałem udziału w tym konkursie i prawdę powiedziawszy zdecydowałem się coś dostarczyć na dwa dni przed ostatecznym zdaniem prac. Ale się udało! Dwa z moich zdjęć trafiły na wernisaż a to automatem kwalifikuje je do albumu wydawanego raz na 3 lata. Czekam zatem na mój egzemplarz :)

29.09.2016 Konkurs TVN Selfie - czyli o tym, ze czasem warto przewietrzyc zdjecia z wakacji

 

Chyba nie ma w tych czasach osoby, która by chociaż raz nie zrobiła sobie selfie, czyli zdjęcia z ręki, telefonem lub aparatem fotograficznym. Postanowiłem przewietrzyć swoje wakacyjne zdjęcia do konkursu organizowanego przez TVN. Dla zabawy wysłałem zdjęcie, które chyba całkiem ciekawie wyszło. No i wyszło! Zdjęcie warte telefonu :)