Film

 

Odkąd lustrzanki cyfrowe zyskały możliwość kręcenia filmów, otworzyły się nowe wrota nie tylko dla fotografów ale też i filmowców. Dzięki profesjonalnym obiektywom jest możliwość uzyskania niesamowitej plastyki obrazu, rozmycia planów i możliwość kręcenia ujęć przy zastanym świetle.

 

Film rządzi się swoimi zasadami, aczkolwiek część z nich pochodzi pośrednio lub bezpośrednio z fotografii. W końcu też musimy uchwycić daną scenę w kadr.

 

W moim przypadku, zamiłowanie do własnych produkcji filmowych kiełkuje od kilku lat czego wynikiem jest kilkadziesiąt realizacji, głównie w postaci klipów z podkładem muzycznym.

PL | EN

Stabilizacja?

 

Pewna ręka to jedno ale stabilny obraz to podstawa przy profesjonalnie wyglądającej produkcji. Dlatego też do pracy wykorzystuję nie tylko statywy ale też specjalistyczny sprzęt dla stabilnego obrazu i możliwości tworzenia dynamicznych, ciekawych ujęć.

Aerial

 

Pełną swobodę oraz niesamowite możliwości dają nowoczesne technologie w postaci dronów. To zupełnie nowa jakość oddana w ręce operatorów filmowych dająca zupełnie inne spojrzenie na świat. Moje uprawnienia do działań komercyjnych, obejmują loty poza zasięgiem wzroku na maszynach do wagi 25kg: BVLOS MTOM 25kg

Przykladowe realizacje

 

Kilka wybranych produkcji przy użyciu różnych technologii i osprzętu:

Canon, DJI, GoPro, Edelkrone

Animacje na banery stadionowe

 

 

Wykonujemy profesjonalne animacje reklamowe na banery stadionowe. Powierz nam swoje logo a my zajmiemy się resztą.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji wykonanej dla jednego z naszych klientów.

 

Już dziś prześlij nam materiały a my postaramy się zaproponować coś ciekawego, oryginalnego i przykuwającego oko. Wycena jest wykonywana na podstawie dostarczonego logo.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Miniaturowy świat!

 

 

Tym razem zlecenie nietypowe. Wejście w świat modeli i makiet w skali miniaturowej. Do realizacji użyliśmy profesjonalnych sliderów oraz głowic obrotowych by w sposób płynny i precyzyjny pokazać makiety z poziomu mini człowieka i mini drona :)

 

Do tego stworzyliśmy animowane logo stanowiące intro dla filmu marketingowego.

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia!

Indywidualne animacje logo

 

 

Do oferty na realizację produkcji filmowych, proponujemy wykonanie animowanego logo klienta. W zaprezentowanym przykładzie, pokazujemy indywidualne podejście do zaprezentowania Państwa logo firmowego w atrakcyjny sposób jako czołówki do filmu.

 

Naszymi klientami są małe i duże firmy, biura architektoniczne oraz biura deweloperskie.

 

Wycena jest wykonywana na podstawie dostarczonego logo.

 

Zapraszamy do kontaktu!

FUTURE GYM green box

 

 

Profesjonalne, zapętlone, animowane gify serii ćwiczeń, wykonane dla potrzeb klubu sportowego FUTURE GYM.

 

Zadanie wymagało przechwycenia ruchu modeli na tzw green box w celu wykluczenia tła w post-procesie dla idealnego wycięcia poruszających się postaci. Dzięki tej technice jesteśmy w stanie stworzyć dowolne tło a granicę stanowi jedynie nasza wyobraźnia :)

Andrzej Fogtt

70 lat życia

50 lat twórczości artystycznej

 

 

Realizacja filmowa z wernisażu wystawy malarskiej na zamku w Dzikowie wielkiego artysty malarza - Andrzeja Fogtta.

 

Przykład wykorzystania stabilizatorów, profesjonalnych obiektywów i filmu z drona.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia!

FUTURE GYM klip promocyjny

 

 

Klip promocyjny wykonany na zlecenie nowoczesnej siłowni z treningami EMS, opartymi na ćwiczeniach w profesjonalnych kamizelkach z elektrostymulacją mięśni.

 

Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie starając się oddać klimat prowadzonej działalności. W przypadku siłowni jest to montaż dynamiczny, pokazujący główne walory technologii.

 

Ujęcia zewnętrzne z drona, wewnętrzne ze stabilizacją. Montaż i koloryzacja dopełnione opisami i animowanym logiem.

Nowy Styl Group Showroom

 

 

Realizacja będąca przykładem wykorzystania dronów, kamer ze stabilizacją, profesjonalnych sliderów. Całość zmontowana w klip z podkładem muzycznym.

 

Oferta skierowana głównie dla architektów i projektantów wnętrz oraz deweloperów, którzy chcieli by w ciekawy sposób dołączyć swoje dzieło do własnego portfolio lub użyć filmu do celów marketingowych.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia!

EC-1 The Movie

 

 

EC-1. Jeden z najbardziej ekscytujących budynków w centralnej części Polski w Łodzi. Elektrownia w przeszłości (1906/2000), od 2008 r. ośrodek naukowy z Planetarium.

 

Zapraszamy na wspaniałe widoki z lotu ptaka i coś więcej ;)

 

Film jest przykładem wykorzystania ujęć z drona  wraz z animacją komputerową.

Mavic 2 Pro - The Beginning

 

 

Pierwsze loty za płoty, czyli testy nowego sprzętu i wykorzystanie sliderów Edelkrone do prezentacji produktowej a wszystko w jednym, krótkim klipie z podkładem muzycznym.

 

Wykorzystanie sliderów z silnikami krokowymi daje niesamowicie płynne, profesjonalnie wyglądające ujęcia.

 

 

VLOG Film Video Foto 2018

 

 

Krótki VLOG z targów Film Video Foto 2018. W końcu zawsze trzeba być na czasie, a ta coroczna impreza to możliwość przetestowania nowości.

 

Klip wykonany z użyciem stabilizatora obrazu oraz technik tzw timelapse, czyli przyspieszania czasu. W tym przypadku to motionlapse - czas przyspieszony wraz z ruchem kamery.

Roboclean Poland Meeting 2017

 

 

Przykład realizacji imprezy okolicznościowej. Plastyczne ujęcia uzyskane jeszcze bez stabilizacji na aparacie Canon 5D mkIV. Ujęcia powietrzne przy użyciu drona DJI Phantom 2. Dodatkowe ujęcia z kamer GoPro.

 

 

 

 

 

 

 

Kamera / dron: Przemysław Gajowiak

Montaż: Mirosław Kasprzyk

ArchiCAD Winter School 2016

 

 

Film pamiątkowo-reportażowy z corocznego wyjazdu integracyjnego dla architektów używających oprogramowania ArchiCAD.

 

To samo miejsce, nowe atrakcje. Doskonała zabawa połączona z wymianą doświadczenia, zdobywaniem nowych znajomości z architektami z całej Europy. Tym razem, po raz pierwszy, ujęcia również z lotu ptaka, czyli pierwsze zimowe loty na znacznych wysokościach!

ArchiCAD Winter School 2015

 

 

Film pamiątkowo-reportażowy z corocznego wyjazdu integracyjnego dla architektów, pasjonatów programu ArchiCAD.

 

Hotel w Austrii w miejscowości Grünau im Almtal - Kasberg, z malowniczą lokalizacją w połowie góry, zarezerwowany tylko i wyłącznie dla naszej grupy. Zimowe szaleństwa, sauna, warsztaty oraz wieczorne piwo w doborowym towarzystwie to tylko część atrakcji tych wyjazdów.