JEEP RENEGADE TRAILHAWK & 4X4

KLUB POLSKA

Witaj!

 

W pierwszym, polskim klubie Jeep Renegade Trailhawk & 4x4! Jeśli jesteś właścicielem tego małego aczkolwiek całkiem sprawnie radzącego sobie w terenie autka, posiadasz wersję Tailhawk, Upland lub 4x4, chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami z innymi użytkownikami, wyskoczyć na wspólny rajd lub po prostu spotkać się w terenie, to ten klub jest dla Ciebie!

Zapraszamy

 

do odwiedzenia naszej strony, na której znajdziesz informacje o wydarzeniach, wypadach w teren, wspólnych imprezach i nie tylko, w zakładce "Grafik". W galerii będą się pojawiać foto i wideo relacje z naszych działań.

Mamy również grupę na facebook`u: "Jeep Renegade Trailhawk & 4x4 Polska". Kliknij w logo poniżej.

Na koniec zajrzyj do zakładki "Kontakt" i zapisz się do nas! Jesteśmy otwarci na różne, ciekawe inicjatywy. Jeśli znasz fajne miejsca i chciałbyś pokazać je reszcie grupy, to podziel się nimi na facebook`u!

Dołącz do nas już dziś! Kliknij tutaj -> KONTAKT

Ulotka klubowa

 

Gdybyście chcieli pomóc w powiększaniu naszego klubowego bractwa to przygotowaliśmy dla tego celu ulotki. Wydrukujcie, schowajcie je do schowka i jak spotkacie na mieście, na ulicy czy pod hipermarketem Renegade w wersji Trialhawk lub ze znaczkiem 4x4, to zostawcie ulotkę za wycieraczką :)

Ulotki można pobrać klikając w logo "ulotki".

JEEP Protector

 

Z pasji i zamiłowania do Jeep Renegade oraz z zapotrzebowania, powstał nietuzinkowy projekt. Kliknij w logo i zobacz naszą ofertę :)