WYDARZENIA / RAJDY / SPOTKANIA

18.06.2023 Duster vs Renegade 2023

 

Znowu w terenie! Tym razem w formie rywalizacji i sprawdzenia możliwości swoich maszyn. Dzięki wspaniałej organizacji Eror 4x4, mieliśmy masę atrakcji od paplania się w błocie (niewiele go przez brak deszczu), do podjazdów, zjazdów a całość okraszona rajdem offroad na czas. Honor Renegade uratowany! ;) Całości wydarzeń przyglądała się "Terenwizja", którą serdecznie pozdrawiamy!

Jak dobrze było zobaczyć znajome twarze, ale też powitaliśmy nowych pasjonatów jazdy poza utwardzonymi ścieżkami. Oby było ich coraz więcej, bo jest to świetna zabawa jak również integracja, rozmowy o sprzęcie i przygodach. Każde nasze spotkanie zwykle kończy się ogniskiem z kiełbaskami ;)

Jak zwykle w galerii reportaż fotograficzno-filmowy!


19-20.06.2021 Rajd Beskid 2021

 

Oj się działo... ;) Trochę lajtowo, trochę hardcore ale grunt, że wszyscy szczęśliwie rajd przejechali. W końcu nie na darmo mamy przy  stacyjce napis "To new adventures"! Kolega Smyku przygotował nam nie lada trasę, na której poszły trzy opony a nawet jedna osłona. Ale jakie widoki!

Kolejny raz Jeep Renegade pokazał pazura i nie dał się swoim większym braciom. Trzy Trailhawki w akcji! Na drugi dzień zaskoczył nas kolega w wersji Latitude 4x4 (!?), bez liftu, bez osłon, bez wzmocnionych progów... i wiecie co? Dzielnie poradził sobie w całkiem wymagającym terenie!

Zapraszamy do galerii na kilka zdjęć i ekscytujący film pełen zwrotów akcji! ;)26.05.2021 Błotne czochrania Jeep Renegade Kraków - 19/20 czerwiec 2021, okolice Krakowa

 

Kolejny zlot Jeep Renegade w małopolsce. Tym razem pod hasłem „Błotne czochranie”. Będziemy walczyć przez dwa dni w terenie.

Aby sprawie pokonać przygotowaną trasę preferowane auta z napędem 4x4 i oponami min AT. Zachodzi możliwość porysowania auta.

 

Zarys zlotu:

 

Data spotkania 19-20 czerwca br - lokalizacja będzie podana później.

19/06 wyjazd na trasę o godzinie 11:00 i walczymy ile damy radę, na trasie ognisko.

Wieczorem powrót do bazy noclegowej. Tam kolacja + ognisko do rana ;)

20/06 po śniadaniu wyjazd na trasę. Kończymy o 16-17.

Koszty uczestnictwa: tylko koszty noclegu nie więcej niż 200-300 zł. Limit aut 12.

Więcej info na grupach facebook Renegade.

 

 

15.11.2020 Rajd Parzęczew, Łódź

 

Tego chyba nie spodziewali się organizatorzy. Na miejsce zbiórki przybyło... ponad 30 ekip! Taki śmieszny rajd gdzie Rene pozytywnie zaskoczył dzielnością i możliwościami, zawstydzając wielu rasowych, offroadowych miłośników. Błota i radości co niemiara. Na koniec zabawa na żwirowni i ognisko z kiełbaskami. Krótką relację z rajdu obejrzysz w naszej galerii :)

 

 

 

31.08.2020 Lajtowy Sosnowiec

 

Pojeździlim na łonie natury. Pogoda jak na zamówienie, piękne widoki, wysokie trawy. Na trasie natrafiliśmy na mały sabotaż ale udało nam się zmienić trasę i dojechać na miejsce żwirowni, gdzie trochę pobawiliśmy się w piasku (każdy miał swoje wiaderko i szpadelek). Dzięki Łukasz za fajny rajd! Było nas całkiem sporo, szkoda, że cześć musiała nas wcześniej opuścić i nie została na ognisku. Udało się coś sklecić z kilku zdjęć i filmów, więc zapraszamy do galerii! Renegade Power!!

 

 

 

30.07.2020 Turystyk Jeep Renegade 2020 -> 8 sierpnia, Sosnowiec

 

Nasz kolega klubowy Łukasz organizuje 8 sierpnia (sobota) lajtowy rajd turystyczny na Śląsku. 10:30 okolice Sosnowca, dokładna lokalizacja zbiórki będzie podana na grupie fb. Szykujcie się na piękne, górskie widoki, ciekawe szlaki offroadowe. Zapraszamy też i tych niedoświadczonych z całymi rodzinami. Jedyne ryzyko to że jakaś gałązka poleci po aucie bo podobno porosły jakieś krzaki :) jak to w terenie bywa. Jest to możliwość wyjechania z miasta i wypróbowania napędów 4x4 w sposób bezpieczny. Jak zwykle jest to rajd non profit. Zapraszamy!

 

 

 

13.06.2020 Łódzki Rajd Renegade

 

Przeżyliśmy! A co przeżyliśmy to zabraliśmy we wspomnieniach do domu. Łatwo nie było, ale wiadomo, przecież to tylko lajt ;) Tak więc, w ruch poszły taśmy i liny kinetyczne, windy i trapy. Dzielność Renegade w terenie? Obejrzyjcie sami na klubowym nagraniu w naszej galerii. Pogoda wyciągnięta żywcem z sahary wcale nie ułatwiała przeprawy przez piaski żwirowni. Na szczęście później zaczęły się dziewicze krajobrazy z bujną, ponad metrową trawą oraz przeprawa przez rzekę dla ochłody. Nie obyło się bez przeprawy przez trapy i wklejki w błoto. Na szczęście wszyscy dojechaliśmy cało i z apetytem wpałaszowaliśmy kiełbaski przy ognisku.

 

Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na kolejny wypad, który mam nadzieję, odbędzie się niebawem!

 

 

 

28.05.2020 update! - Pierwszy rajd klubowy - UWAGA! Zmiana terminu - 13 czerwiec! :)

 

Powoli wracamy do normalności w tej całej nienormalnej rzeczywistości. W związku z czym, organizujemy pierwszy lajtowy rajd w terenie. Termin: 13 czerwca - sobota (zmiana terminu na życzenie klubowiczów). Zgrupowanie w okolicach Łodzi o 10:00. Dokładne miejsce jeszcze podamy później, śledźcie ten wpis lub grupę na facebook`u. Wstępnie zaczniemy dzień rajdem w terenie. Zakończymy w ciekawym miejscu, gdzie będzie można przetestować swoją maszynę. Przewidziane ognisko, więc niech każdy sobie coś ze sobą zabierze do wszamania. Obowiązkowe zapisy. Zorganizujemy wypad przy minimum 4 załogach. Mogą się zdarzyć wąskie przejazdy i zrobić się ciasno. Żeby nie było paniki, że gałązki trą po lakierze :)

 

Wyjazd jest organizowany non-profit. Każdy bierze za siebie odpowiedzialność. Celem jest miłe spędzenie czasu, sprawdzenie możliwości swoich maszyn i poznanie nowych ludzi, zapaleńców kochających swoje Renegade`y :) Co warto mieć ze sobą? CB-Radio do komunikacji z grupą (ale nie jest to konieczność), koło zapasowe lub jego ekwiwalent (np.: spray) no i oczywiście dobry humor :)

 

 

 

19.03.2020 - Wystartowaliśmy z nową stroną klubu! :)

 

Stało się! Początki są trudne ale mamy nadzieję, że klub się szybko zapełni i będziemy organizować wspólne zloty. Niestety, póki co, ze względu na sytuację w Polsce i na świecie (koronawirus), musimy przeczekać te niespokojne czasy. Ale jak tylko niebezpieczeństwo minie ruszymy w teren! Zapełniajcie listę klubową. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy też do zapisywania się do grupy na facebook`u. Jeśli macie jakieś sugestie co do strony, pomysły, to dawajcie znać. Trzymajcie się zdrowo i miejmy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

 

 

 

23.11.2019 - Rajd Bochnia, Kraków

 

Weekendowy, sobotni wypad w teren na pożegnanie jesieni. Na rajd przybyło 6 maszyn z różnych części Polski. Pasjonatów jazdy terenowej przywitaliśmy nawet z Gdańska. Stawili się na miejscu, pokonując dystans ponad 600 km! Dzięki uprzejmości naszych kolegów z okolic Krakowa, którzy przygotowali plan trasy i byli naszymi pilotami, doświadczyliśmy wspaniałych wrażeń i mogliśmy zwiedzić magiczne miejsca z dala od cywilizacji. Nie obyło się od przygód, kiedy to w ruch weszły wyciągarki. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i z bananami na twarzach wróciliśmy do domów. Fotorelacja oraz zdjęcia można obejrzeć w galerii. Czekamy na kolejny rajd!