Projekt koncepcyjny  bez wizualizacji

 

Oferta skierowana do osób pragnących poznać różne koncepcje ustawień wnętrza. Daje wyobrażenie co do możliwości ustawienia ścian, mebli, sprzętów, itp. Na podstawie przysłanych  rzutów oraz listy Państwa oczekiwań, przygotowujemy w ciągu ok. 3 dni, min. 2 warianty aranżacji układu pomieszczeń domu lub mieszkania w postaci rzutów wraz z propozycją ustawienia ścian, mebli i sprzętów. Projekt ten nie zawiera szczegółowych rysunków mebli z wymiarami, listy zakupów.

 

 

 

Projekt koncepcyjny  z wizualizacjami

 

Bardzo często wybierana opcja przez klientów. Wizualizacje pomagają  klientom podjąć ostateczną decyzję co do wizji ich przyszłego wnętrza. Projekt zawiera opisany powyżej projekt koncepcyjny (rzuty) połączony z wizualizacją wszystkich pomieszczeń mieszkania/domu, a także listę zakupów (ok. 2-10 propozycji tego samego produktu w zależności od materiałów) w sklepach na terenie całej Polski. Projekt ten nie zawiera szczegółowych rysunków z wymiarami (rysunków wykonawczych).

 

 

 

Projekt kompleksowy

 

Projekt kompleksowy zawiera szczegółowy wykaz wszystkich elementów, materiałów i wycen,
a także pełen zestaw rysunków technicznych (projekt funkcjonalny), niezbędnych do wykonania realizacji. W skład usługi wchodzą:

► 2 propozycje układów koncepcyjnych projektowanego pomieszczenia;

► wizualizacje komputerowe wszystkich pomieszczeń;

► rozwinięcia widoków wszystkich ścian (rozplanowanie okładzin typu tapety, kafle itp.)

► schemat rozmieszczenia gniazd elektrycznych, włączników oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych

► projekty podłóg (dobór kolorystyki i materiałów);

► projekty sufitów podwieszanych wraz z oświetleniem;

► projekty mebli kuchennych/ mebli na zamówienie;

► projekt szczegółowy łazienek z wyszczególnieniem okładzin podłogowych i ściennych, ceramiki oraz armatury;

► projekt zabudowy stałej-garderoby, zabudowy g-k itp. – rysunki z wymiarami;

► rysunki wykonawcze dla ekipy budowlanej;

► szacunkowy kosztorys elementów aranżacyjnych;

► wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrza, mebli, opraw oświetleniowych, ceramiki łazienkowej, okładzin ściennych i podłogowych, elementów dekoracyjnych, dywanów, obrazów, grafiki itp. Z podaniem ich nazwy, marki, rodzaju, ceny i możliwego miejsca zakupu;

 

 

 

Projekt kompleksowy z nadzorem

 

Zawiera powyższy projekt kompleksowy połączony z nadzorem nad naszą ekipą budowlaną.

 

Nadzór autorski polega na kilku lub kilkunastu wizytach na budowie (w zależności od potrzeb Klienta), w celu sprawdzenia jakości wykonania prac przez fachowców, porównaniu ich realizacji z założeniami projektowymi.

 

 

 

W ofercie dostępne jest także:

 

- projektowanie wnętrz online - projekt wnętrza bez wychodzenia z domu.

  Wszelkie konsultacje odbywają się za pośrednictwem internetu i telefonu.

 

 

 

 

 

 

 

Etapy współpracy

 

Przykładowe etapy współpracy przy projekcie kompleksowym:

 

Etap I

 

Na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu, w dogodnym dla klienta miejscu i czasie, ustalamy wspólnie czas realizacji i zakres prac projektowych. Klient decyduje się czy ma to być projekt całościowy, częściowy z nadzorem autorskim nad realizacją czy bez. Podczas rozmowy mającej na celu poznanie dokładnych preferencji klienta oraz wizji wymarzonego mieszkania klient podejmuje także wstępną decyzję co do chęci współpracy z naszą ekipą budowlaną. Jeżeli klient zainteresowany jest wykonawstwem, spotykamy się z ekipą na etapie przygotowywania kosztorysu w celu poznania oferty i omówienia szczegółów przyszłej, ewentualnej współpracy. Klient określa wstępnie swoje wymagania, upodobania i potrzeby w kontekście projektowanego wnętrza, ustalamy szczegóły oraz starannie omawiamy preferencje dotyczące stylu, charakteru, funkcji
i kolorystyki wnętrz. Realizujemy projekt w ramach określonego budżetu.

 

Etap II

 

Po określeniu potrzeb klienta powstają 2-3 propozycje układu funkcjonalnego wnętrza (rzuty
z układem ścian działowych, rozmieszczeniem mebli itp.). Po zaakceptowaniu wybranej propozycji klient otrzymuje wizualizacje wnętrza.

 

Etap III

 

Następnie omawiamy z klientem propozycje projektowe związane z doborem materiałów wykończeniowych, mebli, kolorystyki itp. Koncepcje będą prezentować się w postaci rzutów, widoków, perspektyw i wizualizacji.  Na tym etapie ustalamy kosztorys wszystkich materiałów
i mebli użytych w projekcie.

 

Etap IV

 

Przekazujemy klientowi zaakceptowany projekt wykonawczy wraz z listą sklepów.