Kilka słów o właścicielu…

 

Studia ukończył na Politechnice Łódzkiej, broniąc pracy dyplomowej, której tematem był obiekt sportowy - Centrum Wschodnich Sztuk Walk „Rising Sun”, z oceną bardzo dobrą. Już sam wybór tematu nie był przypadkowy. Od zawsze był pasjonatem kultury i sztuki Dalekiego Wschodu.

 

Po studiach świat był na wyciągnięcie ręki, z czego skrupulatnie skorzystał i otrzymał pracę w małym, aczkolwiek renomowanym biurze architektonicznym w malowniczej miejscowości, na zachodnim wybrzeżu Irlandii.


Po niespełna 2,5 roku pracy wrócił do Polski. Był to moment na realizację marzeń, więc udał się do Japonii. Z bliska podziwiał twórczość wielkich architektów krajów azjatyckich takich jak Tadao Ando. Miał możliwość zapoznać się z tradycyjną architekturą Kraju Kwitnącej Wiśni. Był nawet uczestnikiem seminarium dla architektów w Kyoto jako jedyny obcokrajowiec ;)

 

Po trzech wspaniałych miesiącach i powrocie do ojczyzny, zaczął pracę w dużym biurze projektowym,
głównie przy obiektach użyteczności publicznej: szpitale, teatry, urzędy itp.

 

Przełomem w jego życiu był krok w celu założenia własnej działalności „arch3Designer”, na której się obecnie skupia. Nazwa została utworzona na długo przed działalnością, jako portfolio na picasaweb. Było to proste skojarzenie trzech słów architektura-3D-design, czyli to wszystko czym się obecnie zajmuje w wirtualnej przestrzeni 3D.

 

Oprócz zainteresowań ukierunkowanych w stronę zawodu, pasjonuje się fotografią profesjonalną, jak również grafiką komputerową i kinematografią okraszoną montażem video.

Zainteresowanych zapraszamy na drugą część strony!

Samouk o wrażliwym oku, głowie pełnej pomysłów, lubiący wyzwania
i zawsze dążący do realizacji swoich postanowień i obranych celów.

A w wolnych chwilach? Jeśli się takie znajdą, a pogoda na to pozwoli, spędza na zmotoryzowanych dwóch kółkach…

mgr inż. arch. Przemysław Gajowiak